KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655432
nr 1465 5432
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, "en lila dag". Olja på pannå, 29x40, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:42:24
2/5 01:48:40
300 kr
2/5 18:38:22